Telefon Mobil Huawei Mate 20, 128GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Black
Cod produs: Huawei Mate 20 Dual Sim 4GB RAM 128GB - Black
ID produs: 383156
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Huawei Mate 20 Dual Sim 4GB RAM 128GB - Black
| Caracteristici Telefon Mobil Huawei Mate 20, 128GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Black: | |
| Greutate (g) | 188 |
| Data Aparitie | Noiembrie 2018 |
| Dual-Sim | Nu |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 256 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.53 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2244 |
| Chipset | HiSilicon Kirin 980 |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.6 GHz Cortex-A76 & 2x1.92 GHz Cortex-A76 & 4x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | Mali-G76 MP10 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, DLNA, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, aptX HD, LE |
| USB | 3.1, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS si GLONASS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 12 + 16 + 8 |
| Blitz incorporat | Da, dual-LED |
| Functie video | 2160p@30fps, 1080p@60fps, 1080p@30fps (gyro-EIS), 720p@960fps |
| Camera frontala | 24 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v9.0 (Pie) |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, barometru, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 158.2 x 77.2 x 8.3 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 20/07/2021
| Telefon Mobil Huawei Mate 20, 128GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Black | |
| Greutate (g) | 188 |
| Data Aparitie | Noiembrie 2018 |
| Dual-Sim | Nu |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 256 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.53 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2244 |
| Chipset | HiSilicon Kirin 980 |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.6 GHz Cortex-A76 & 2x1.92 GHz Cortex-A76 & 4x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | Mali-G76 MP10 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, DLNA, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, aptX HD, LE |
| USB | 3.1, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS si GLONASS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 12 + 16 + 8 |
| Blitz incorporat | Da, dual-LED |
| Functie video | 2160p@30fps, 1080p@60fps, 1080p@30fps (gyro-EIS), 720p@960fps |
| Camera frontala | 24 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v9.0 (Pie) |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, barometru, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 158.2 x 77.2 x 8.3 |














Comments
Add commentNo comments were made.