Telefon Mobil Huawei Honor View 20, 256GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 4G, Sapphire Blue
Cod produs: HONORVW208256DSBL
ID produs: 321533
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Huawei Honor View 20 Dual Sim 8GB RAM 256GB - Blue
| Caracteristici Telefon Mobil Huawei Honor View 20, 256GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 4G, Sapphire Blue: | |
| Greutate (g) | 180 |
| Data Aparitie | Decembrie 2018 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 256 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 8192 |
| Slot memorie (tip) | Nu are |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.4 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2310 |
| Chipset | HiSilicon Kirin 980 |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.6 GHz Cortex-A76 & 2x1.92 GHz Cortex-A76 & 4x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | Mali-G76 MP10 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, WiFi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, aptX HD, LE |
| USB | 3.1, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO si QZSS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 48 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 2160p@30fps, 1080p@30fps, 720p@960fps |
| Camera frontala | 25 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v9.0 (Pie) |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 16.9 x 75.4 x 8.1 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 13/01/2020
| Telefon Mobil Huawei Honor View 20, 256GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 4G, Sapphire Blue | |
| Greutate (g) | 180 |
| Data Aparitie | Decembrie 2018 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 256 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 8192 |
| Slot memorie (tip) | Nu are |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.4 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2310 |
| Chipset | HiSilicon Kirin 980 |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.6 GHz Cortex-A76 & 2x1.92 GHz Cortex-A76 & 4x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | Mali-G76 MP10 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, WiFi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, aptX HD, LE |
| USB | 3.1, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO si QZSS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 48 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 2160p@30fps, 1080p@30fps, 720p@960fps |
| Camera frontala | 25 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v9.0 (Pie) |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 16.9 x 75.4 x 8.1 |














Comments
Add commentPro: Capacitatea de stocare, camerele foto
Contra: E un pic cam mare pt o mana de femeie
Raport pret/calitate: 5/5
Indeplineste asteptarile: 5/5