Telefon Mobil HTC U12+, 64GB Flash, 6GB RAM, Single SIM, 4G, Ceramic Black
Cod produs: HTC-U12+664SSBK
ID produs: 327382
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
HTC U12 PLUS 6.0" 64GB SSIM BK
| Caracteristici Telefon Mobil HTC U12+, 64GB Flash, 6GB RAM, Single SIM, 4G, Ceramic Black: | |
| Greutate (g) | 188 |
| Data Aparitie | Iunie 2018 |
| Dual-Sim | Nu |
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 512 GB) - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super LCD6 |
| Diagonala (inch) | 6 |
| Rezolutie (pixeli) | 1400 x 2880 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 3 |
| Chipset | Qualcomm SDM845 Snapdragon 845 |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.8 GHz Kryo 385 Gold & 4x1.7 GHz Kryo 385 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 630 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, aptX HD, LE |
| USB | 3.1, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, GALILEO si BDS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 12 + 16 |
| Blitz incorporat | Da, dual-LED |
| Functie video | 2160p@60fps, 1080p@30/60/240fps, HDR, 24-bit/96kHz stereo sound rec. |
| Camera frontala | 8 + 8 |
| FM Radio | Nu |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 8.0 (Oreo) |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-ion |
| Capacitate (mAh) | 3500 |
| Durata convorbire (ore) | Pana la 24 ore (3G) |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 156.6 x 73.9 x 8.7 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 02/03/2020
| Telefon Mobil HTC U12+, 64GB Flash, 6GB RAM, Single SIM, 4G, Ceramic Black | |
| Greutate (g) | 188 |
| Data Aparitie | Iunie 2018 |
| Dual-Sim | Nu |
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 512 GB) - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super LCD6 |
| Diagonala (inch) | 6 |
| Rezolutie (pixeli) | 1400 x 2880 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 3 |
| Chipset | Qualcomm SDM845 Snapdragon 845 |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.8 GHz Kryo 385 Gold & 4x1.7 GHz Kryo 385 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 630 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, aptX HD, LE |
| USB | 3.1, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, GALILEO si BDS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 12 + 16 |
| Blitz incorporat | Da, dual-LED |
| Functie video | 2160p@60fps, 1080p@30/60/240fps, HDR, 24-bit/96kHz stereo sound rec. |
| Camera frontala | 8 + 8 |
| FM Radio | Nu |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 8.0 (Oreo) |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-ion |
| Capacitate (mAh) | 3500 |
| Durata convorbire (ore) | Pana la 24 ore (3G) |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 156.6 x 73.9 x 8.7 |














Comments
Add commentNo comments were made.