Telefon Mobil Asus ZenFone Max M2 ZB633KL, 32GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Blue
Cod produs: ZB633KL-4D071EU
ID produs: 274387
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
ASUS Zenfone Max M2 ZB633KL 32GB/4GB Blue
| Performanta mobila avansata ZenFone Max este echipat cu noua si imbunatatita Platforma Mobila Qualcomm Snapdragon 632, ce iti ofera performante ridicate, fara probleme. Este cu pana la 40% mai rapida decat varianta anterioara, dar incredibil de eficienta din punct de vedere al consumului, oferindu-ti o experienta de utilizare foarte cursiva fara a afecta autonomia bateriei. |
|
![]() |
|
| Autonomie extinsa In ciuda aspectului sau elegant, ZenFone Max gazduieste o sursa de energie impresionanta: o baterie litiu-polimer de 4000mAh special conceputa pentru a oferi un maxim de performanta intr-un spatiu minim. Beneficiind de o asemenea putere, nu mai trebuie sa-ti faci probleme legate de gasirea unei prize! |
|
![]() |
|
| Afisaj extins cu experienta de vizualizare la maxim Ecranul de 6.3 inchi cu afisaj extins iti permite sa vezi mai multe, ducandu-ti experienta de vizualizare la urmatorul nivel. Datorita raportului ecran-carcasa foarte mare si al ecranului HD+, te vei bucura pe deplin de o experienta vizuala superba, indiferent ca urmaresti clipuri video sau te joci titlurile mobile favorite. |
|
![]() |
|
| Caracteristici Telefon Mobil Asus ZenFone Max M2 ZB633KL, 32GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Blue: | |
| Greutate (g) | 160 |
| Data Aparitie | Decembrie 2018 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 32 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 512 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.26 |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1520 |
| Chipset | Qualcomm SDM660 Snapdragon 660 |
| Tip procesor | Octa-core (4x1.8 GHz Kryo 250 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 250 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 506 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, WiFi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | v4.2, A2DP, LE |
| USB | microUSB v2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS si GLONASS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 12 + 5 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 13 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v8.1 (Oreo) |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-ion |
| Capacitate (mAh) | 4000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 158.4 x 76.3 x 7.7 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 07/02/2019
| Telefon Mobil Asus ZenFone Max M2 ZB633KL, 32GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Blue | |
| Greutate (g) | 160 |
| Data Aparitie | Decembrie 2018 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 32 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 512 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.26 |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1520 |
| Chipset | Qualcomm SDM660 Snapdragon 660 |
| Tip procesor | Octa-core (4x1.8 GHz Kryo 250 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 250 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 506 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, WiFi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | v4.2, A2DP, LE |
| USB | microUSB v2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS si GLONASS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 12 + 5 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 13 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v8.1 (Oreo) |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-ion |
| Capacitate (mAh) | 4000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 158.4 x 76.3 x 7.7 |

















Comments
Add commentNo comments were made.