Mediaconvertor CTCUnion FMC-10/100 Tip A

Cod produs: FMC-10/100W/SC20A
ID produs: 7076
CTCUnion
Mediaconvertor CTCUnion FMC-10/100 Tip A
Cod produs: FMC-10/100W/SC20A
ID produs: 7076
CTCUnion
Stoc:
enough stock
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Lei150.64
Pretul include TVA si timbrul verde
Pretul este valabil doar pentru comanda online.
Cantitate:
buc.
Lei150.64
Pretul include TVA si timbrul verde
Pretul este valabil doar pentru comanda online.
Cantitate:   buc.
Cost transport prin Fan Courier:
Lei19.04
Cere Info:
Distribuie:
Cost transport prin Fan Courier:
Lei19.04
Stoc: enough stock
Garantie conformitate: 24 luni
Garantie PF: 24 luni
Garantie PJ: 24 luni
Descriere
Mediaconvertor singlemode, WDM tip A, 20Km (TX:1310nm, RX:1550nm) pentru     sasiu FMC; fara management; carcasa plastic

Produsul a fost adaugat pe site in data de 10/2/13

Comentarii

Comments

Add comment

No comments were made.

Mediaconvertor singlemode, WDM tip A, 20Km (TX:1310nm, RX:1550nm) pentru     sasiu FMC; fara management; carcasa plastic
Caracteristici Mediaconvertor CTCUnion FMC-10/100 Tip A:
Produsul a fost adaugat pe site in data de 10/2/13

Comments

Add comment

No comments were made.

Fields with * are required.

  • Intel
  • Sony
  • Kingston
  • Gigabyte
  • HP
  • Samsung
  • Dell
  • Cisco
  • Asus
  • Xerox
  • Lexmark
  • LG
  • Lenovo
Content
ITArena.ro use only necessary cookies. To consent to marketing cookies in order to improve your experience on this site click here for details
(031) 405.23.59
Luni - Vineri
08:30 - 19:00