Acces Point Ubiquiti UAP-AC-LR-5, WiFi: 802.11ac, frecventa: 2,4/5GHz - Dual radio, cu alimentare PoE
Cod produs: UAP-AC-LR-5
ID produs: 178443
Stoc:
stock exhausted
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Lei2,423.45
Pretul include TVA si timbrul verde
Pretul este valabil doar pentru comanda online.
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Ubiquiti UniFi Acess Point UAP-AC-LR kit 5 bucati, 1x Gigabit LAN, AC1350 (450+867Mbps), 3x3 MIMO 2.4GHZ, 3x3 MIMO 5GHz, Indoor, 802.3af/A PoE sau 24V Passive PoE, 6.5W, 2x 3dBi antennas, kit montare tavan si perete inclus, injectoare POE compatibile POE-24-7W-G-WH sau POE-24-12W- G (injectoarele POE nu sunt inclus in cutie)
| Caracteristici Acces Point Ubiquiti UAP-AC-LR-5, WiFi: 802.11ac, frecventa: 2,4/5GHz - Dual radio, cu alimentare PoE: | |
| Standard Wifi | 802.11ac |
| Rata Transfer Wifi (Mbps) | 1200 |
| Frecventa | 2,4/5GHz - Dual radio |
| Numar antene | 3 |
| Tip antena | Interna |
| Castig (dBi) | 3dBi (la 2,4GHz) si 6dBi (la 5GHz) |
| Securitate | WEP, WPA, WPA2 |
| Alimentare PoE | Da |
| Porturi LAN | 1x1000Mbps |
| Rata Transfer cablu (Mbps) | 1000 |
| Tip | Acces Point |
| Mediu de functionare | Interior |
| Altele | Pack format din 5 bucati |
| Greutate (Kg) | 0.4 |
| Greutate Colet | 0.9 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 175 x 175 x 43 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 08/03/2016
| Acces Point Ubiquiti UAP-AC-LR-5, WiFi: 802.11ac, frecventa: 2,4/5GHz - Dual radio, cu alimentare PoE | |
| Standard Wifi | 802.11ac |
| Rata Transfer Wifi (Mbps) | 1200 |
| Frecventa | 2,4/5GHz - Dual radio |
| Numar antene | 3 |
| Tip antena | Interna |
| Castig (dBi) | 3dBi (la 2,4GHz) si 6dBi (la 5GHz) |
| Securitate | WEP, WPA, WPA2 |
| Alimentare PoE | Da |
| Porturi LAN | 1x1000Mbps |
| Rata Transfer cablu (Mbps) | 1000 |
| Tip | Acces Point |
| Mediu de functionare | Interior |
| Altele | Pack format din 5 bucati |
| Greutate (Kg) | 0.4 |
| Greutate Colet | 0.9 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 175 x 175 x 43 |














Comments
Add commentNo comments were made.