IT Arena.ro foloseste cookies pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta.
Navigand in continuare, iti exprimi acordul pentru folosirea acestora. Mai multe detalii aici. Inchide mesaj
facebook
Vezi toate categoriile
Filtre
Newsletter
Introdu numele si adresa ta de e-mail pentru a primi cele mai noi oferte ale IT Arena
Trusted.ro

Sorteaza dupa

Media Convertoare
(17 produse)

stoc suficient

Mediaconvertor CTCUnion FMC-10/100 Tip A

Mediaconvertor singlemode, WDM tip A, 20Km (TX:1310nm, RX:1550nm) pentru      sasiu FMC; fara management; carcasa plastic

Compara cu alte produse
13577 Lei
stoc suficient

Mediaconvertor CTCUnion FMC-10/100 Tip B

Mediaconvertor singlemode, WDM tip B, 20Km (TX:1550nm, RX:1310nm) pentru      sasiu FMC;fara management; carcasa plastic

Compara cu alte produse
13577 Lei
stoc epuizat

D-Link DMC-300SC Fast Ethernet Converter 10/100 Mbit/s TP (RJ-45) to 100 Mbit/s FX

» Tip : Convertor Ethernet, Fast Ethernet - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX » Rata transfer : 10/100 Mbps » Polarizare :...

Compara cu alte produse
33157 Lei
stoc epuizat

Carcasa / micro repeater Allied Telesis AT-MCR12 pentru 12 media/bridging media...

NET MEDIA CONVERTER 12 SLOT RACKMOUNT CHASSIS WITH REDUNDAT POWER OPTION / AT-MCR12 ALLIED

Compara cu alte produse
1.38314 Lei
stoc epuizat

Media Convertor Allied Telesis AT-MC116XL

Media Convertor Allied Telesis AT-MC116XL 10/100TX TO 10FL/100SX SC / AT-MC116XL ALLIED

Compara cu alte produse
63311 Lei
stoc epuizat

Media Convertor Allied Telesis AT-MC1008/SP

Media Convertor Allied Telesis AT-MC1008/SP 100TX (RJ-45) TO 100FX (SC) SINGLE-MODE FIBER (40km)  ALLIED

Compara cu alte produse
1.21754 Lei
stoc epuizat

NET MEDIA CONVERTER VDSL TO 10/100TX & POTs PORT

AT-MC605 Extended Ethernet™ over VDSL Used in pairs, the AT-MC605 provides up to 100Mbps / 60Mbps of data transfer, while supporting POTS service over phone-grade, twisted-pair, wiring (CAT1, 2, 3) at distances up to 3km or 10,000 feet....

Compara cu alte produse
74999 Lei