Allied Telesis - AT-SPLX10 - 10KM 1310nm 1000Base-LX Small Form Pluggable - Hot Swappable

Cod produs: AT-SPLX10
ID produs: 1387
Allied Telesis
Allied Telesis - AT-SPLX10 - 10KM 1310nm 1000Base-LX Small Form Pluggable - Hot Swappable
Cod produs: AT-SPLX10
ID produs: 1387
Allied Telesis
Stoc:
in stoc furnizor
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
406,54 Lei
Pretul include TVA
Pretul este valabil doar pentru comanda online.
Cantitate:
buc.
406,54 Lei
Pretul include TVA
Pretul este valabil doar pentru comanda online.
Cantitate:   buc.
Cost transport prin Fan Courier:
17,85 Lei
Cere Info:
Distribuie:
Cost transport prin Fan Courier:
17,85 Lei
Stoc: in stoc furnizor
Garantie conformitate: 24 luni
Garantie PF: 24 luni
Garantie PJ: 24 luni
Descriere

Produsul a fost adaugat pe site in data de 02.10.2013

Caracteristici
Allied Telesis - AT-SPLX10 - 10KM 1310nm 1000Base-LX Small Form Pluggable - Hot Swappable
Power over Ethernet -PoE Nu
Comentarii

Comentarii

Adauga un comentariu

Nu a fost facut nici un comentariu.

Caracteristici Allied Telesis - AT-SPLX10 - 10KM 1310nm 1000Base-LX Small Form Pluggable - Hot Swappable:
Power over Ethernet -PoE Nu
Produsul a fost adaugat pe site in data de 02.10.2013
Allied Telesis - AT-SPLX10 - 10KM 1310nm 1000Base-LX Small Form Pluggable - Hot Swappable
Power over Ethernet -PoE Nu

Comentarii

Adauga un comentariu

Nu a fost facut nici un comentariu.

Campurile cu * sunt obligatorii.

  • Intel
  • Sony
  • Kingston
  • Gigabyte
  • HP
  • Samsung
  • Dell
  • Cisco
  • Asus
  • Xerox
  • Lexmark
  • LG
  • Lenovo
Content
×

ITArena.ro foloseste cookies pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta. Navigand in continuare, iti exprimi acordul pentru folosirea acestora. Mai multe detalii aici.

(031) 405.23.59
Luni - Vineri
08:30 - 19:00