Allied Telesis - AT-SPFX/2 100BaseFX, 2km 1310nm, MM

Cod produs: AT-SPFX/2
ID produs: 1389
Allied Telesis
Allied Telesis - AT-SPFX/2 100BaseFX, 2km 1310nm, MM
Cod produs: AT-SPFX/2
ID produs: 1389
Allied Telesis
Stoc:
stoc limitat furnizor
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
301,84 Lei
Pretul include TVA
Pretul este valabil doar pentru comanda online.
Cantitate:
buc.
301,84 Lei
Pretul include TVA
Pretul este valabil doar pentru comanda online.
Cantitate:   buc.
Cost transport prin Fan Courier:
17,85 Lei
Cere Info:
Distribuie:
Cost transport prin Fan Courier:
17,85 Lei
Stoc: stoc limitat furnizor
Garantie conformitate: 24 luni
Garantie PF: 24 luni
Garantie PJ: 24 luni
Descriere

AT-SPFX/2

100FX (LC) SFP, 2km

The AT-SPFX offers a short-haul option to extend your network to 2km The AT-SPF series SFPs are compatible with a limited number of SFP compatible products. Call or check with your Allied Telesis sales rep for details.

Produsul a fost adaugat pe site in data de 02.10.2013

Caracteristici
Allied Telesis - AT-SPFX/2 100BaseFX, 2km 1310nm, MM
Tip interfata LC
Rata de transfer date Ethernet - 100Mbs
Lungimea de unda 1310 nm
Gen LC Conector
Power over Ethernet -PoE Nu
Altele Distanta fibra - 2Km
Comentarii

Comentarii

Adauga un comentariu

Nu a fost facut nici un comentariu.

AT-SPFX/2

100FX (LC) SFP, 2km

The AT-SPFX offers a short-haul option to extend your network to 2km The AT-SPF series SFPs are compatible with a limited number of SFP compatible products. Call or check with your Allied Telesis sales rep for details.

Caracteristici Allied Telesis - AT-SPFX/2 100BaseFX, 2km 1310nm, MM:
Tip interfata LC
Rata de transfer date Ethernet - 100Mbs
Lungimea de unda 1310 nm
Gen LC Conector
Power over Ethernet -PoE Nu
Altele Distanta fibra - 2Km
Produsul a fost adaugat pe site in data de 02.10.2013
Allied Telesis - AT-SPFX/2 100BaseFX, 2km 1310nm, MM
Tip interfata LC
Rata de transfer date Ethernet - 100Mbs
Lungimea de unda 1310 nm
Gen LC Conector
Power over Ethernet -PoE Nu
Altele Distanta fibra - 2Km

Comentarii

Adauga un comentariu

Nu a fost facut nici un comentariu.

Campurile cu * sunt obligatorii.

  • Intel
  • Sony
  • Kingston
  • Gigabyte
  • HP
  • Samsung
  • Dell
  • Cisco
  • Asus
  • Xerox
  • Lexmark
  • LG
  • Lenovo
Content
×

ITArena.ro foloseste cookies pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta. Navigand in continuare, iti exprimi acordul pentru folosirea acestora. Mai multe detalii aici.

(031) 405.23.59
Luni - Vineri
08:30 - 19:00